آموزش نصب نسخه جدید اپلیکیشن اسنپ در آیفون

تقریبا دو ماه پیش بود که اپل در اقدامی مغرضانه شروع به حذف اپلیکیشن های ایرانی از اپ استور کرد و همین موضوع سبب شد که به‌روزرسانی این اپلیکیشن ها به سادگی گذشته به دست کاربران نرسد.
اسنپ هم جزو اپلیکیشن هایی بود که قربانی سیاست های اپ استور شد تا از آن زمان تا حالا برای دریافت آن ناچار به نصب و استفاده از مارکت های متفرقه باشید. اما خوشبختانه چند روزی هست که می توانید اسنپ را به طور مستقیم و از وبسایت این سرویس هم دریافت کنید.
برای این کار کافیست که از مرورگر سافاری یا هر مرورگر دیگر، وارد صفحه اصلی وبسایت اسنپ شده و به انتهای صفحه بروید. اینجا گزینه ای را تحت عنوان «دانلود نسخه iOS» مشاهده خواهید کرد.

وقتی که روی آن اشاره می کنید، پنجره ای ظاهر می شود و از شما می خواهد که اپ استور را باز کنید. با لمس گزینه Open، در عوض باز شدن اپ استور پیام دیگری می بینید که از شما اجازه نصب مستقیم اپلیکیشن را طلب می کند.
با فشردن گزینه Install، اسنپ شروع به دانلود کرده و در موبایل شما نصب می شود. اما بعد از نصب هنوز نمی توانید آن را اجرا کنید. برای اجرای اسنپ یک مرحله دیگر را هم باید پشت سر بگذارنید و آن هم چیزی نیست جز شناساندن آن به عنوان یک اپلیکیشن قابل اعتماد به سیستم عامل.

برای این کار وارد Settings آی او اس شده و سپس به بخش General بروید. حالا تا انتهای صفحه اسکرول کنید تا گزینه Device Management را ببینید. با ورود به این بخش، روی گزینه Desert Internet Services FZE اشاره نمایید.
در صفحه ای که ظاهر شده، گزینه Trust را لمس کنید تا دسترسی لازم برای اجرای اسنپ صادر شود. کار تمام است، حالا می توانید بدون هیچ مشکلی اسنپ را اجرا کنید.
در انتها بد نیست بدانید که آخرین نسخه اپلیکیشن اسنپ دیروز منتشر شده که سرویس جابجایی مسافر «اسنپ بایک» و پشتیبانی از دستیار هوشمند سیری برای گرفتن تاکسی از جمله قابلیت های مهم آن هستند.
The post آموزش نصب نسخه جدید اپلیکیشن اسنپ در آیفون appeared first on دیجیاتو.

آموزش نصب نسخه جدید اپلیکیشن اسنپ در آیفون

نوشته آموزش نصب نسخه جدید اپلیکیشن اسنپ در آیفون اولین بار در سئو تبریز پدیدار شد.