ادامه پست قبلی واژه ی trend به معنای روند…

24127090_148909722404040_7922265381622775808_n ادامه پست قبلی واژه ی trend به معنای روند…

ادامه پست قبلی

واژه‌ی Trend به معنای «روند» است و از طریق این سرویس شرکت گوگل، می‌توانیم روند جستجوی واژه‌های مختلف در موتور جستجوی گوگل را مشاهده کنیم.

در اصل می‌توان گفت که Google Trends میزان جستجوی کلمات محبوب و عبارت های کلیدی را به ما نمایش می‌دهد و این اطلاعات داده شده را می‌توان براساس تاریخ و دسته بندی لیست کرد.

یکی از مواری که گوگل ترندز میتواند به ما کمک کند حالات مختلف نوشتن یک عبارت است ، مثلا” اختلاف بین googletrends و google trends را به دست بیاوریم و ببینیم کدام یک بیشتر برای جستجو استفاده میشود .

مسلما دانستن این اطلاعات بسیار ارزشمند خواهد بود اما در مقابل باید بدانید که چگونه از آنها استفاده کنید. با ما باشید در آموزش نحوه بکارگیری کلمات کلیدی پر جستجو در سئو سایت.
تولید محتوای سایت به کمک Google Trends

عبارات را بررسی کردید و کلمات پرجستجو و پرطرفدار مربوط به موضوع سایت خود را پیدا کردید. اما حالا چه کار باید کرد؟ چگونه با استفاده از این کلمات شانس سایت را برای افزایش بازدید و بیشتر دیده شدن در نتایج جستجو افزایش داد؟

خیلی راحت است.فکر نمی‌کنم نیازی به توضیح زیادی داشته باشد. بله باید در مورد همین کلمات مطلبی در سایت خود پست کنید. روشی که بسیاری از سئوکارها انجام می‌دهند و هیچوقت به شما نمی‌گویند که این کلمات را چرا انتخاب کرده‌اند. آنها هم از همین روش استفاده کرده‌اند.

بهترین کار این است که کلمات پرطرفدار سایت خود را پیدا کرده و در مورد آنها مطلب کاملی بنویسید. کلماتی را انتخاب کنید که باعث جلب توجه افراد شوند. مطالب بی‌هدف مانند وسایلی هستند که گوشه‌ای از زمین را گرفته‌اند و هیچ استفاده‌ای هم ندارند. پس برای مطالب خود هدفمند کار کنید. هر مطلبی از سایت شما ارزشمند است و مخاطب خاص خود را دارد پس کامل و روان بنویسید.
وب گوگل گوگل ترند گوگل پلی سئو بهینه سازی اپلیکیشن اندروید اپ اپلیکیشن کاربردی اپلیکیشن اندروید برنامه نویسی برنامه نویسی اندروید

نوشته ادامه پست قبلی واژه ی trend به معنای روند… اولین بار در سئو تبریز پدیدار شد.