فرصت های شغلی و مشکلات دیجیتال مارکتینگ…

21827564_174273106470710_1827420232675753984_n فرصت های شغلی و مشکلات دیجیتال مارکتینگ…

فرصت های شغلی و مشکلات دیجیتال مارکتینگ در ایران ⁣امروزه تب استخدام کارشناس دیجیتال مارکتینگ توسط کسب و کارهای کوچک و بزرگ در ایران داغ داغ است. حقوق و دستمزد به طور متوسط برای یک مدیر دیجیتال مارکتینگ از یک و نیم میلیون تومان تا ۵ میلیون تومان است.
اما مشکل کجاست ؟ ⁣بزرگترین مشکل در هزاران نفر از افراد آموزش دیده در حرفه بازاریابی دیجیتال این است که درک درستی از اجرای تکنیک های عملی بازاریابی دیجیتال ندارند.
بیشتر فارغ التحصیلان این علم را به صورت تئوری آموزش دیدند و دانش عملی شان بسیار ضعیف است. و مشکل بزرگتری که وجود دارد آموزش ها بر اساس رفتارهای کاربران و ترندهایی است که در جهان در حال استفاده است در حالیکه رفتار کاربران ایرانی در اکثر موضوعات کسب و کار با جهان تفاوت های زیادی دارد.
امروزه کسب وکارها نیاز دارند افرادی را استخدام کنند که مفاهیم بازاریابی دیجیتال را درک می کند و قادر هستند که آن مفاهیم را به صورت عملی نیز انجام دهد.

مشکلی بزرگتر از نکات فوق این است که در آگهی های استخدام شاهد این موضوع هستیم که چندین تخصص و تسلط را از تدوین استراتژی تا مدیریت شبکه های اجتماعی تا تسلط به فتوشاپ را که برای هر کدام از تخصص ها بعضا نیاز به جذب یک کارشناس متخصص یا مدیر می باشد را ذکر می کنند.*******************************
سئو وب سايت ديجيتال ماركتينگ كسب و كار الكترونيك گوگل ادورز مشاور كسب و كار مشاوران فروش ديجيتال بازاريابي ديجيتال سوشال مديا

نوشته فرصت های شغلی و مشکلات دیجیتال مارکتینگ… اولین بار در سئو تبریز پدیدار شد.