معرفی YoutubeConvertBot؛ دانلود آسان و سریع ویدیوهای یوتوب

یوتوب مهم ترین منبع ویدیویی و آموزشی جهان به شمار می رود که متأسفانه دسترسی کاربران ایرانی به آن مسدود است. به همین منظور نیز ربات های کاربردی زیادی در اپلیکیشن پیام رسان تلگرام به منظور دور زدن محدودیت های آن ساخته شده اند که تا به حال تعدادی از آن ها را به شما معرفی کرده ایم.
پیشرفت تکنولوژی و ظهور شبکه های اجتماعی خلاق و نوآوری چون تلگرام، ربات ها نیز هر روز شکل و رنگ تازه ای به خود می گیرند. امروز و در یکی دیگر از سری معرفی ربات های تلگرام قصد داریم ربات [email protected] را برایتان معرفی کنیم. با استفاده از این ربات می توانید به سادگی ویدیوهای یوتوب را دانلود کرده و یا آن ها را به MP3 تبدیل نمایید.
برای دسترسی به این ربات کافی است از آیدی  [email protected] استفاده کرده و یا روی اين لینک کلیک کنید و پس از باز شدن صفحه ربات روی start/ ضربه بزنید. با انجام این کار ربات اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار می دهد.
پیش از هر چیزی بگوییم که خوشبختانه این ربات از زبان فارسی پشتیبانی می کند و به راحتی می توانید با استفاده از دستور lang/ زبان آن را تغییر دهید. پس از آن تنها کاری که باید انجام دهید ارسال لینک یوتوب ویدیوی مورد نظرتان برای ربات YoutubeConvertBot است.

با انجام این کار ربات فوق چند گزینه متفاوت شامل تبدیل ویدیو ارسال شده به mp3، دانلود با کیفیت ۳gp، دانلود با کیفیت ۳۶۰p و دانلود با کیفیت ۷۲۰p را در اختیارتان قرار می دهد. البته ربات YoutubeConvertBot در بحث کیفیت، خدمات ضعیف تری را نسبت به ربات utubebot ارائه می کند..
با این حال قابلیت تبدیل ویدیوهای یوتوب به فایل MP3 یکی از مزایای مفید و کاربردی این ربات به شمار می رود که بسیاری از کاربران را به خود جذب کرده است. پس از انتخاب یکی از گزینه های موجود ربات از شما می خواهد تا محل آپلود فایل تبدیل شده را انتخاب کنید.
تلگرام و گوگل درایو دو گزینه ارائه شده توسط ربات مذکور هستند که از بین آن ها حق انتخاب دارید. البته پیش از آپلود فایل های تبدیل شده در گوگل درایو باید با استفاده از دستور auth/ مراحل احراز هویت و وارد شدن به این فضای ابری را پشت سر گذاشته باشید.
همانطور که پیش تر نیز گفتیم، قصد داریم به صورت هفتگی ربات های مختلف تلگرام را به شما معرفی کنیم. پس این بهترین فرصت برای شماست تا اگر ربات جالب و جذابی می شناسید آن را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

در بخش تکنولوژی دیجیاتو بخوانید:

راهنمای جامع استفاده از اپلیکیشن نقشه و مسیریابی Waze

چگونه در فتوشاپ افکت های Double Exposure ایجاد کنیم؟

The post معرفی YoutubeConvertBot؛ دانلود آسان و سریع ویدیوهای یوتوب appeared first on دیجیاتو.

معرفی YoutubeConvertBot؛ دانلود آسان و سریع ویدیوهای یوتوب

نوشته معرفی YoutubeConvertBot؛ دانلود آسان و سریع ویدیوهای یوتوب اولین بار در سئو تبریز پدیدار شد.