نقش بک لینک ها در ارتقاء رتبه سایت بک…

22280878_1480439212257458_3882925970620940288_n نقش بک لینک ها در ارتقاء رتبه سایت بک…

نقش بک لینک ها در ارتقاء رتبه سایت

بک لینک ها همچنان یکی از مهمترین نشانه های برتری و قدرت نمایی از سوی گوگل مطرح شده است، ناگفته نماند که یک بک لینک به تنهایی نمی تواند در سئوی سایت شما تاثیرگذار باشد.

اما گوگل چگونه می تواند مفهوم انتزاعی و پیچیده ی بک لینک ها را به یک فاکتور مهم رتبه بندی قابل سنجش تبدیل کند؟

گوگل این فرآیند را به کمک معیاری به نام امتیاز لینک انجام میدهد. این عدد از امتیاز کیفی هر کدام از لینک های ورودی مجزا و تعداد لینک های داده شده به وب سایت به دست می آید. بنابراین، تعداد لینک، امری مهم در این امتیازدهی به شمار می آید.

نکته بسیار مهم و قابل توجه این است که شما نمی توانید در سال ۲۰۱۷ از لینک های اسپم و کم ارزش استفاده کنید.

به علاوه، لینک های گرفته شده از چنین دامنه هایی نیز ارزش بالایی برای شما به همراه نخواهند داشت، برای مثال گوگل به هنگام ارزیابی تعداد لینک های شما، تنها یکی از آن ها را شمارش می کند. به همین دلیل، توجه اصلی شما از نظر کمی، باید معطوف به تعداد دامنه هایی باشد که از آن ها لینک میگیرید.

به بیان ساده تر گوگل با ایجاد چنین الگوریتمی تشخیص میدهد که محتوا و بطور کل سایت شما در چه سطح از محبوب بودن و مفید بودن برای کاربران قرار دارد و افزایش بک لینک های وب سایت شما به معنای افزایش محبوبیت و رتبه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل است.

بک لینک بک لینک سازی بک لینک قوی بک لینک رایگان بک لینک ارزان بک لینک ایرانی سئو بهینه سازی سایت محتوا سازي طراحی سایت داینامیک طراحی سایت backlink free backlinks مهرفام

نوشته نقش بک لینک ها در ارتقاء رتبه سایت بک… اولین بار در سئو تبریز پدیدار شد.