پرواز تاکسی های پرنده اوبر در لس آنجلس از سال ۲۰۲۰

اوبر به تازگی اعلام کرده در راستای اجرای پروژه خودروهای پرنده اش که «Elevate» نام دارد، قرار است از سال  ۲۰۲۰ در شهر لس آنجلس آمریکا ناوگان تاکسی های پرنده خود را راه اندازی کند. بدین ترتیب این شهر پس از دالاس-فورت وورث و دبی، سومین شهری خواهد بود که ناوگان پرنده اوبر در آن خدماتش را ارائه خواهد داد.

سیستم کنترل ترافیک هوایی ویژه برای  تاکسی های هوایی توسعه داده می شود

«جف هولدن» (Jeff Holden) مدیر بخش محصولات اوبر، این خبر را در کنفرانس تکنولوژی «Web Summit» در لیسبون کشور پرتغال اعلام کرده و افزوده که بر اساس توافق با ناسا ، قرار است سیستم کنترل ترافیک هوایی جدیدی برای مدیریت این تاکسی ها توسعه داده شود.

همان طور که در ویدیوی مربوط به پرواز مشاهده می کنید، کاربر ابتدا پرواز خود را رزرو می کند. سپس به عرشه پرواز، در بالای نزدیکترین برج می رود و پس از تأیید رزرو از طریق موبایل، سوار تاکسی پرنده شده و به سمت مقصد پرواز می کند.

به نظر می رسد تاکسی های مذکور، ترکیبی از هواپیما و هلیکوپتر باشند که دارای بال های ثابت ولی پروانه های با زاویه متغیر هستند.

لازم به ذکر است که در حال حاضر، اوبر در زمینه توسعه خودروهای پرنده، ۱۹ رقیب بعضاً قدرتمند دارد. از جمله این رقبا می توان به بوئینگ، ایرباس اشاره کرد.

The post پرواز تاکسی های پرنده اوبر در لس آنجلس از سال ۲۰۲۰ appeared first on دیجیاتو.

پرواز تاکسی های پرنده اوبر در لس آنجلس از سال ۲۰۲۰

نوشته پرواز تاکسی های پرنده اوبر در لس آنجلس از سال ۲۰۲۰ اولین بار در سئو تبریز پدیدار شد.