گوگل پیکسل ۲ احتمالاً از بدنه حساس به فشار بهره خواهد برد

با توجه به اطلاعات موجود، می توان تقریباً با اطمینان گفت که گوگل پیکسل ۲ توسط HTC تولید خواهد شد؛ زیرا علاوه بر همکاری های اخیر این دو کمپانی و انتشار برخی شایعات مبنی بر خریداری سهام HTC توسط گوگل، حال خبر می رسد شرکت ساکن مانتین ویو می خواهد از ویژگی حساسیت بدنه HTC در موبایل بعدی خود استفاده کند.

همان طور که می دانید، شرکت تایوانی در آخرین پرچمدار خود «U11» از ویژگی جدیدی تحت عنوان «Edge Sense» بهره برده که به کاربر اجازه می دهد با فشار دادن بدنه، بعضی فرمان ها را در رابط کاربری دستگاه اجرا کند.

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== گوگل پیکسل ۲ احتمالاً از بدنه حساس به فشار بهره خواهد برد

البته برخی از افراد معتقدند ویژگی جدید چندان کاربردی نبوده و بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد؛ با این حال به نظر می رسد گوگل از عملکرد Edge Sense راضی بوده و از هماهنگی آن با بسیاری از اپلیکیشن های خود خبر می دهد.

در کدهای نرم افزار Google App به قابلیت فشار دادن بدنه اشاره شده است

علاقه گوگل به نوآوری HTC تا جایی پیش رفته که بنا بر کدهای موجود در جدیدترین نسخه بتای نرم افزار Google App در اندروید (که به تازگی توسط توسعه دهندگان مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته)، به نظر می رسد قرار است قابلیت Edge Sense در پیکسل های بعدی به کار گرفته شود. در یکی از خطوط کدهای برنامه مورد بحث آمده:

برای تغییر تنظیمات مربوط به ژست فشار، به بخش تنظیمات «Active Edge» تلفن خود بروید.

گفتنی است پیکسل ۲ و پیکسل ۲ پلاس در تاریخ ۱۲ مهر به صورت رسمی رونمایی خواهند شد و باید دید که آیا فناوری مورد بحث فقط در پیکسل ۲ (ساخت HTC) به کار گرفته می شود، یا به پیکسل ۲ پلاس (احتمالاً ساخت ال جی) نیز راه خواهد یافت.

The post گوگل پیکسل ۲ احتمالاً از بدنه حساس به فشار بهره خواهد برد appeared first on دیجیاتو.

گوگل پیکسل ۲ احتمالاً از بدنه حساس به فشار بهره خواهد برد

نوشته گوگل پیکسل ۲ احتمالاً از بدنه حساس به فشار بهره خواهد برد اولین بار در سئو تبریز پدیدار شد.